baner

Masaż nuru

Tantra vel NURU

MASAŻ TANTRA VEL NURU W KRAKOWIE

Tantra vel Nuru to niesamowicie zmysłowy masaż, w którym wykorzystuje się pochodzący z Japonii żel, wykonany na bazie bardzo śliskich olejów. Charakterystyczne dla masażu Nuru jest to, że masażystka wykorzystuje nie tylko dłonie, ale całe swoje ciało, także pokryte żelem. W rytuale Nuru niezwykle istotny jest nastrój – świece, relaksująca muzyka, zmysłowe zapachy. Żel jest podgrzany, co dodatkowo wzmacnia fizyczne doznania.

Masaż Nuru jest masażem erotycznym – prowadzi do orgazmu i odprowadzenia energii na zewnątrz ciała. Warto zatem otworzyć się na intensywny dotyk i pełne pobudzenie zmysłów. Bardzo subtelne, ale też mocniejsze ślizgi sprawiają, że energia seksualna, zanim wydostanie się na zewnątrz podczas orgazmu, krąży intensywnie po całym ciele. Aby w pełni odczuć radość i satysfakcję z rytuału Nuru, nie warto koncentrować się tylko na spełnieniu, ale świadomie odczuwać i przyjmować to, co dzieje się tu i teraz.

Połączenie dwóch ciał sprawia, że możesz na nowo przyjrzeć się swoim reakcjom na bliską obecność drugiej osoby oraz poczuć jej własną energię. Poprzez intensywne doznania ciało relaksuje się, uwalnia od stresu, a mięśnie zaznają pełnego odpoczynku. Niezwykle śliski żel Nuru dodatkowo wzmacnia wszystkie doznania. Miejsca intymne joni i lingam są masowane techniką tantryczną.

Wśród zalet masażu NURU należy wymienić:

  • wyzwolenie energii
  • relaks ciała i umysłu,
  • otwarcie na drugą osobę,
  • rozluźnienie mięśni,
  • uwolnienie ciała od napięć,
  • odkrycie drzemiącej w ciele seksualności.

60 min -220zł

30 min-160zł

90 min-400zł

120min-500zł

Zadzwoń i poznaj moc masażu tantrycznego!

Telefon: 537592954