baner

Tantra Hot

MASAŻ TANTRYCZNY TANTRA HOT W KRAKOWIE

Masaż tantryczny ciepłym olejem relaksuje ciało i pozwala pozbyć się napięcia, które blokuje je w codziennym życiu. Sięga do praktyki buddyzmu i hinduizmu. Wyzwala energię, która często pozostaje głęboko ukryta. Masaż Tantra Hot sprawia, że uważniej patrzymy na swoje ciało i kontaktujemy się ze swoimi zmysłami i emocjami. Świadome spojrzenie w głąb siebie i zaakceptowanie wszystkiego, co się z tym wiąże, przekłada się na lepsze relacje z partnerem i otoczeniem.

Masaż tantryczny dotyczy tak samo ciała, jak i ducha. Sprawia, że energia seksualna w pełni rozkwita i przepływa przez całe ciało, ułatwiając komunikację z samym sobą. Pomaga patrzeć na siebie z miłością, szacunkiem i pożądaniem.

Masażystka z taką samą uwagą traktuje wszystkie części ciała, również te intymne. Pobudza wszystkie czakry, by Klient w pełni poczuł harmonię ciała i duszy. Koncentruje się na tym, by wyzwolona podczas masażu energia nie została skierowana na zewnątrz, a do wewnątrz, dzięki czemu Klient otrzymuje maksymalną możliwość kontaktu ze swoją zmysłowością.

Masaż tantryczny Tantra Hot w Tantra Spa w Krakowie nie ma zatem na celu doprowadzenie do szczytowania, a do osiągnięcia wewnętrznej harmonii, dającej poczucie wyzwolenia. Choć nie jest to masaż erotyczny, może on uwzględniać również strefy erogenne – zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Pozwala wejść na wyższy poziom doświadczania własnej seksualności, wypełniony relaksem, świadomością swojego ciała i radością z kontaktu nim. Panując nad swoją energią seksualną, można wyraźniej dostrzegać nie tylko siebie, ale i otoczenie.

Wśród zalet masażu tantrycznego wymienić trzeba:

  • uwolnienie od stresu,
  • rozluźnienie mięśni,
  • samoakceptacja,
  • głębokie uczucie relaksu,
  • pozbycie się wewnętrznych blokad,
  • wyzwolenie energii seksualnej.

60 min -250zł

30 min-200zł

90 min-400zł

120 min-500zł

Zadzwoń i poznaj moc masażu tantrycznego!

Telefon: 537592954