baner

Euforia

MASAŻ TANTRYCZNY EUFORIA W KRAKOWIE

Masaż tantryczny Euforia to w naszym Tantra Spa w Krakowie masaż, który jest jednocześnie intensywny i bardzo zmysłowy. To niezwykle pobudzające doświadczenie, które zrelaksuje Twoje ciało i uwolni je od napięcia.

Podczas ceremonii Euforia istotne jest zaufanie do masażystki i poddanie się jej ruchom. W pomieszczeniu panuje temperatura co najmniej 25 stopni, a intymną atmosferę tworzą zapalone świece oraz unoszące się w powietrzu olejki eteryczne.

Masażystka także korzysta z olejków, którymi pokrywa zarówno swoją skórę, jak i skórę Klienta. Kiedy jego ciało jest już w pełni zrelaksowane i przygotowane, rozpoczyna się masaż, w którym masażystka wykorzystuje nie tylko dłonie, ale całe swoje ciało, prześlizgując się po Tobie w niezwykle zmysłowy sposób.

Taki masaż erotyczny wyzwala niesamowite pokłady energii seksualnej i pozwala spojrzeć na swoje ciało i potrzeby w nowy, świeży sposób. Pozwala też na osiągnięcie poziomu zmysłowości, który jest tak samo intensywny, jak seks lub dający jeszcze większe poczucie rozkoszy.

Masaż EUFORIA daje niesamowite doznania na pograniczu cielesności, seksualności i duchowości. Tak bliski kontakt z ciałem masażystki wprowadza w błogi stan rozluźnienia i niesamowitego relaksu.

Wśród zalet masażu EUFORIA warto wymienić:

  • uwolnienie napięcia
  • osiągnięcie rozkoszy i satysfakcji,
  • rozluźnienie i relaks,
  • otwarcie na drugą osobę,
  • wzrost poczucia własnej wartości.

60 min-200zł

30 min -150zł

90 min-400zł

120 min-500zł

Zadzwoń i poznaj moc masażu tantrycznego!

Telefon: 537592954